msn kaydol, msn kur, msn aç

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni msn alma işlemini daha önceleri bir yazımızda bahsetmiştik.Bazı ziyaretçilerimizin isteği üzerine msn kaydolma işlemini daha ayrıntılı bir biçimde anlatarak hiç msn hesabı bulunmayan arkadaşlarımızın işlerinin kolaylaşmasına yardımcı olmak istiyoruz.

Msn açma işlemi için öncelikle https://accountservices.passport.net/reg.srf?sl=1&lc=1055 url li adrese giriyoruz.Karşımıza iki seçenek çıkacaktır.Bu seçeneklerin ikisindede msn kurmak için üyelik formu bulunmaktadır.Evet, e-posta adresim kullanılsın seçeneğini seçerseniz, mail uzantınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.Fakat bu seçeneği seçtiğiniz taktirde uzantınızı kendiniz belirlediğiniz için msn’in mail imkanlarından faydalanamayacaksınız.Çünkü uzantınızı kendiniz belirleyerek belkide olmayan bir siteden mail adresi almış gibioluyorsunuz, windows live messenger hesabınızdan giriş yapabilirsiniz.Fakat tanıdığınız kişiler veya arkadaşlarınız hiç bir şekilde mail gönderemezler.Zaten windows live messenger oturumunuzu açtığınızda ileti bölümünde e-posta adresiniz onaylanmadı gibi bir yazı göreceksiniz.Mail hesabı açılamadığı için bu seçeneği şimdilik es geçerek @hotmail.com uzantılı mail adresinin nasıl alınacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Birinci seçeneği yukarıda gördüğünüz gibi anlattık şimdi ise @hotmail.com uzantılı bir mail adresinin nasıl alınacağını anlatacağız.Bu adresteki :https://accountservices.passport.net/reg.srf?sl=1&lc=1055 hayır seçeneğini seçerek @hotmail.com uzantılı mail adresi almayı kabul edip üyelik formuna geçiş yapıyoruz.Karşınıza aşağıda bizim hazırladığımız resimdeki gibi bir görüntü çıkacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

msn kaydol

Şimdide yukarıda gördüğünüz bizden istenilen bilgileri kısaca sizlere açıklayacağız.

Ülke bölge: Yaşadığımız ülkeyi seçiyoruz.
E-posta adresi:@hotmail.com uzantılı mail adresimizi belirliyoruz.
Parola:Msn’in bizim için belirlememizi istediği şifre.
Parola güvenlik seviyesi:Parolanızın ne kadar iyi olduğunu gösterir.Parolanızı ne kadar karışık yaparsanız güvenlik seviyeniz o kadar artar, bu nedenle parolanızı harf ve rakamlardan oluşturmanızda fayda vardır.
Gizli soru ve Diğer e posta:Bu iki seçenek şifre değişimi, şifre unutma, hesap çalınması gibi işlemlerde kullanılmaktadır.Bu nedenle bu bilgileri mutlaka girmeye özen gösteriniz.Gizli sorunuzu kimseyle paylaşmayınız, eğer başka bir mail adresiniz var ise mutlaka girmenizi öneriyoruz.
Hesap bilgilerinizi girin :Bu bölümde size ait kişisel bilgiler istenmektedir.İstenen bilgileri doğru bir biçimde doldurursanız problem olmayacaktır.
Doğrulama :Burada resimde görmüş olduğunuz harf rakam her neyse altındaki kutucuğa yazmalısınız.
Bu yazdığımız işlemleri yaptıktan sonra kabul ediyorum butonuna bastığınız taktirde size ait bir msn hesabı yaratılmış olacaktır.

Googleden:

Benzer Temaların Olduğu Yerler Msn Yardım

2 Yorum İlgili Konuya Eklenmiş

  1. ali Mayıs 20, 2012 11:38

    Yazınız ve verdiğiniz bilgiler için sizlere çok teşekkür ederim gerçekten msn kaydolma işleminde bana çok büyük katkı sağladı.Daha önce msn hesabı alma ile ilgili hiç bir bilgim yoktu ve bu yazıyı okuyarak kendime kolaylıkla bir msn açtım.

  2. admin Haziran 21, 2012 23:33

    Asıl sitemizi ziyaret ettiğiniz için biz teşekkür ederiz

Düşüncelerinizi Bizlerle Paylaşın

İsminiz(gerekli)

Email Adresiniz(gerekli)

Kişisel Blogunuz

Yorumlar

Bu Temadan Daha Eski ve Yeni Eklenen Temalar

Bir Önceki Tema: